40 % rabatt vid köp av 4 varor

Erbjudanden & Rabatter Kläder & Smycken

Innehåller annonslänkar

B7778321 0dc6 47a5 b746 c057a33b7969

Heeeej

Springer runt som en iller och packar till allt och alla, sorterar kvitton och betar av pappersarbete och mail, förbereder samarbeten och fotar, skriver ut esta och andra papper, letar pass, laddar hörlurar och powerbanks, städar, tömmer kylen, diskar, tvättar och snaaaart ska jag p a c k a. New York i morgon bitti, yay!!!

Men nu tar jag en lunchpaus och varvar ner pulsen framför ett avsnitt av Crazy Ex Girlfriend (har ni sett? tycker nog inte att den är såå bra egentligen men har ändå fastnat, den är lite smågalen och småskön ändå och passar att se med ena ögat samtidigt som annat).

Ett GRYMT tips, hos Gina Tricot får man som medlem (eller om man blir medlem) nu 20 % rabatt vid köp av 2 varor, 30 % vid köp av 3 och hela 40 % vid köp av 4 varor!!!! (gäller bara online) HÄR hittar ni kampanjen.

Såg ni undrade om min mjuka svarta off-schulder från häromdan, den finns nu online i massa färger HÄR. (Jag tog M på min, gillar den lös över axlarna).

Hörs lite senare när det lugnat ner sig. Ska ge er ett par goda recept innan jag packar ner datorn.

KRAM

4 Kommentarer

4 kommentarer till “40 % rabatt vid köp av 4 varor

  1. Härligt med New York, min man och våra söner åker samtidigt som dig! Vår gamla hemstad och jag kunde dessvärre inte följa med……….älskar stan!

  2. Ååååh såå avis på New York!!! Älskar älskar! Varit där tre gånger och vill dit så snart jag kan igen! Vi var där förra hösten, underbart!! Njut för mig med! Trevlig resa

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

4