20 % på allt hos Lindex

Erbjudanden & Rabatter Kläder & Smycken

Innehåller reklam genom annonslänkar för Lindex

IMG_5441

Hej hej

Toppenerbjudande hos Lindex över helgen, det vill ni inte missa. 20 % på allt (barn, dam, underkläder) och även på rean! Massa fina vårnyheter att fynda HÄR. Visar några favoriter:

IMG_5445

Den gosiga (supermjuka) koftan HÄR. Söt att ha över klänningar och lite kyliga sommarkvällar. Och mjukisbyxorna som är så himla sköna  måste jag tipsa om också. Lite croppade (kortare) och vida i modellen och bara underbara på. Kommer bo i dessa så fort man kan gå i somrigare skor eller barfota. Favvo. Finns HÄR.

IMG_5446 IMG_5483 IMG_5454 IMG_5456

Söt blus med volang och puffärm HÄR, somrig kjol med fin passform HÄR, pärliga örhängen HÄR och mobilväska att ha runt halsen HÄR.

IMG_5450

Och den här lite kortare stickade bomullströjan i söta färger har ni säkert sett här flera ggr redan, det är DENNA. Och underlinnet DETTA som är en av favoriterna och ett måste i min garderob. Den tunna satinunderklänningen ovan har ni HÄR. Ett måste under klänningar!

IMG_5457 IMG_5461

Som sagt 20 % på ALLT nu så passa på om ni är sugna på något!

KRAM

3 Kommentarer

3 kommentarer till “20 % på allt hos Lindex

  1. Läste i ditt förra inlägg, och vi har ju pratat om våra gemensamma allergi. Jag hittade ett ris i plast men långa kvistar som ja man kan ha i många år och så klart då helt allergifritt. Tror jag köpte mitt på Glasverandan men vet inte om de har kvar men kan i alla fall vara värt att kolla 🙂 så bara ett litet tips. Du kan kolla in på IG har lagt upp bild på riset där

    Fia

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

3