Oooopa!!

Okategoriserade

Hej raringar! Jag hinner inte blogga!! Fullspäckat schema från soluppgång till småtimmarna här på Lesvos. Grymt kul! Har sett så mycket, ätit så mycket, upplevt så mkt!! Vi äter ost i stora lass och får se processen från fårfarmar till produktion. Får dela med mig mer när jag kommer hem, wifi är väldigt sporadiskt här.

Sitter på en inhemsk beachclub med gänget (middagen är precis avklarad, 01.00!!) och tjoar jaaaamas och oooopa i kör och hittade faktiskt fungerande wifi!

20120728-013036.jpg

20120728-013432.jpg

I kväll fick vi äntligen tid att doppa oss i havet, underbart!! Efterlängtat kan jag lova för det är helt galet varmt!!

Hur har ni det där hemma? Skiner solen på er? Kram!

5 Kommentarer

5 kommentarer till “Oooopa!!

  1. Njut ordentligt! Låter hur underbart som helst.
    Vilken fin sista bild på dig och Åse 🙂

  2. Sååå härligt allt låter. Vi har haft kanon väder här men idag fick jag en rejäl regnskur över mig när jag var ute på min morgonrunda. Ha det gott, kram kram

  3. Här i Stockholm skiner solen och det är faktiskt varmt och härligt! Sommarvärme äntligen!
    Meeeen jag tror ändå att ni har det snäppet bättre just nu 😉
    Puss på er godingar!

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

5