Innehåller reklam genom annonslänkar för Cellbes

Heeeeej hörni!
Hade stora julstädningen här hemma i går, röjde barnens rum – allt från lådor och garderober – och resten av huset så svetten lackade. Väldigt juligt 😉 Sååå skönt. Nu är det bara all tvättad tvätt och lakan etc som ska hitta till sina garderober sen är huset tiptop. Dessutom nystädat deluxe i dag då vi har städfirma varannan torsdag.
Det är ju massa härliga kampanjer och bra priser nu så passa på att fynda. Jag har köpt nästan alla julklappar klart denna vecka. Till bättre pris men det bästa är nästan att man är klar och slipper trängas i december sen. Micke är mer av en handla-den-23:e-typ. Blir stressad bara jag tänker på det haha.
Här kommer några fina tips från Cellbes. Har ju läsare i alla möjliga åldrar och alla vackra former och här finns verkligen nåt för alla, det mesta från strl 34-64.
En fin svart blus är ett måste i alla garderober. Det där plagget som alltid funkar. Och det här är ärligt talat den fiiiinaste jag nånsin haft, det är så himla fin passform, tunn och känns lyxig och med så fin detalj i de puffiga ärmarna och inte är den för lång utan kan bäras både istoppad och utanpå, den här får 10/10 av mig! HÄR. Endast 244 kr nu!! K A P !!

Till den ett par glansiga fladdriga ”festbyxor”. Jag tog strl 38/40, gillar dem lite lösa 🙂 HÄR (också kampanj nu, 244 kr)

Och sen har jag ju hittade världens coolaste partyjacka i brons! Vi kör ju ofta våra AW-s och glöggmys utomhus i ur och skur så denna kommer komma väl till användning. Finns HÄR. (tipsar även om DENNA jag köpte förra året och säkert har använt minst 100 ggr, sååå mysig varm och skön. Och fin!!)

HÄR hittar ni kampanjen som tjuvstartat nu.
KRAM
Din blogg är min guldkant i vardagen ❤️
Kram till dig 🤗
Gulle du 🥰 min med, med så rara läsare! Kram
Säger detsamma ❤️ blir alltid så glad av din mysiga blogg 😘
Åh tack, vad glad JAG blir 🥰❤️
är den normal i stl?Vilken stl tog du?
Yes jag tog min normala strl 34/36! Kram
Tack för allt du delar med dig av👌🏻💕 Vilken stl. har du i den svarta blusen? Superfin!
Jag har 34/36 🥰 kram
Vacker som en dag är du 🥰😍😘
Kraaaaaamisar
🥰 puss!
Du tipsar alltid om så snygga plagg, trevligt med glamour i vardagen😍Mysigaste bloggen❤️
Tack snälla ❤️vad kul att du tycker det!
Du gör mej glad när man tittar in i din blogg.för det är lagom av allt och inga konstigheter-nu önskar jag en bra dag.Kram
Tack rara. Blir glad av er och era rader ❤️ trevlig helg! Kram
Håller med alla andra, bra mix av allting.
Bästa bloggen.
Tack <3
Sååå fin mössa…. var kan man köpa den?! 😊😊
Åhlens!
Vilken storlek har du på jackan, superfin!