I annonssamarbete med Ellos

Heeeej
Åh det nästan spritter och poppar, det känns som våren vill kika fram när som helst! Är det krokus i rabatten, är det snödroppar som kikar fram, är det fågelkvitter jag hör?? Jaaaa!
Alltid lika skönt när vintern går över mot vår, extra i år kanske pga allt. Vi går mot ljusare tider på så många sätt!!
Vårkläder är favvo. Så skönt att lämna vinterns påpälsade mode 🙂 Ljusa dova färger, tunna mjukiskläder, skira klänningar och säsongens snackis – västen.
Några favoriter här: mönstrade silkiga klänningen HÄR, den korta med puffärmar HÄR (så snyggt med stövlar i vår), tunna sköna mjukisar HÄR, långkofta som passar till a l l t HÄR, tunn mjuk pastelltröja HÄR och en supersnygg variant av den omtalade västen HÄR, snygg som den är men ännu snyggare över puffärmar blusar och skira toppar tycker jag.
Missa inte min rabattkod 435403 som ger er 33% rabatt på den dyraste varan på ordinarie pris (inklusive externa varumärken)* + 5% extra rabatt på alla nedsatta priser. Giltig t.o.m 28/2.
Hoppas ni hittar lite härlig inspo, det finns såå mycket fint nu!
KRAM
Den klänningen har jag så härlig!
Vilken av dem? 😘
Ja missade att skriva det, den första du länkade till 😀
Så fin!
Åh, alltis liiiite jobbigt med sociala medier när alla börjar kvittra om vår och snön vräker ner här… (inget illa menat) så njut lite åt mig med 🙂
Haha. Vi har haft massa snö tills typ i förrgår när allt regnade bort och nu känns det plötsligt som VÅR!